Про компанію

Дистрибуційна компанія "ТОВ Радіант" працює понад 18 років на українському ринку теплотехнічного обладнання.
З 2004 року наша дружня команда невпинно працює для того, щоб задовольнити запити наших клієнтів та допомогти створити тепло та комфорт у ваших будинках. Ми спеціалізуємося на обладнанні для опалення та водопостачання, вирішуємо завдання різної складності та постійно вдосконалюємося для того, щоб якість нашої роботи відповідала очікуванням та вимогам наших клієнтів. Компанія має офіси-склади у Харкові та Львові. Ми успішно співпрацюємо з партнерами у 18 областях України.
Нашими клієнтами є роздрібні точки, торгові компанії, будівельні та інсталяційні компанії. Партнери цінують нас за надійність, оперативність та якість роботи.
"Компанія ТОВ Радіант" є імпортером та офіційним дистриб'ютором радіаторів Purmo, а також офіційним дилером таких відомих в Україні торгових марок, як Fomul, Nova Florida, Atlantiс, Інтерпласт, Kordi.

Компанія Радіант нарощує конкурентні переваги на основі:

  • Підбір асортименту продукції, який дійсно забезпечує ефективне співвідношення ціна-якість для класів обладнання «midl» та «econom».
  • Точного цінового позиціонування товару по відношенню до конкурентів та контролю за виконанням політики цін (знижок) партнерами.
  • Ефективна логістика.
  • Високого рівня компетентності співробітників компанії.
0

років досвіду


17 років досвіду
0

областей України


18 областей України
0

офісу-складу


2 офісу-складу
0

партнерів


понад 400 партнерів