Исторія бренда Atlantic

Atlantic засновано у 1968 році французькою компанією Group Atlantic. Спочатку будучи сімейним бізнесом, Atlаntic згодом переріс у відомий у всьому світі міжнародний бренд. Розвиток Atlantic пов'язаний із такими ключовими подіями:

  • у 1972 році випущено перший електричний конвектор;
  • у 1978 році випущено перший електричний водонагрівач;
  • 1991 року був налагоджен випуск перших інфрачервоних обігрівачів;
  • у 2006 році було випущено на ринок альтернативні обігрівачі – тепловий насос та сонячні водонагрівачі
  • 2012 рік – розробка нового спектру моделей електричних водонагрівачів – максимізація терміну служби та антикорозійний захист (моделі O'Pro, Steatite).

Ставши лідером на французькому ринку, група Atlantic виходить на міжнародний ринок.

Починаючи з 1990 року, Atlantic стрімко завойовує популярність на світовій арені, завдяки технологічній компетентності, багаторічному досвіду та інноваційному підходу.

На сьогоднішній день товари торгових марок групи представлені більш ніж у 70 країнах, включаючи Західну та Східну Європу, Південну Америку та Середній Схід.

Торгівельні марки

Група Atlantic володіє декількома торговими марками, кожна з яких має свої відмінні риси. На ринку Східної Європи компанія представлена брендами Atlantic та Thermor.

Виробництво

Група Atlantic виготовляє свої товари на 17 заводах, 9 з яких знаходяться у Франції. Також компанія відкрила виробництва в Україні (завод "Укратлантик", Одеса), Великій Британії, Туреччині та Єгипті.

Atlantic в Україні

У 2008 році було засновано спільне французько-українське підприємство «Атлантік-Гейзер» як єдиний на території України офіційний дистриб'ютор промислового концерну Atlantic Group. Це виробництво повного циклу із досконалою багатоступінчастою системою контролю якості.