Про виробника


Котельне обладнання Корді виготовляється на Красилівському агрегатному заводі. Завод спеціалізується на виготовленні деталей та вузлів авіаційної техніки, а також широкого спектру товарів народного вжитку. У 2000 року запустили виробництво опалювальної техніки - котлів Корді для масового споживання.
У 2001 році було випущено перший опалювальний котел - "Вулкан". Дуже швидко висока якість агрегату та легкість в експлуатації довели той факт, що на українському ринку з'явився ще один виробник якісного котельного обладнання.Завод випускає 46 видів котлів від 7 до 30 кВт потужності. Серед них газові, твердопаливні, електричні котли та газові конвектори.
Завдяки розробкам найкращих інженерів заводу та чеських вчених, завод виробляє надійні та якісні твердопаливні котли. Котли на твердому паливі призначені для опалення будинків, квартир, дач, які обладнані димоходом та водяним опаленням із природною або примусовою циркуляцією води. Котельне обладнання Корді - це вигідне вкладення в комфорт та тепло вашого будинку.