Про виробника


Створене у м. Зміїві Харківської області у 1991 році підприємство "Маяк", ровесник української незалежності, є одним із провідних вітчизняних виробників побутової опалювальної техніки. Сьогодні Маяк – це стабільне підприємство з розвиненою технологічною базою, високим рівнем професіоналізму у сфері розробки та виробництва обладнання для автономних систем опалення та гарячого водопостачання. Фахівці Маяка постійно працюють над підвищенням вимог щодо безпеки, економії енергоносіїв та захисту навколишнього середовища.
Стабільне зростання виробництва призвело до створення 30 регіональних представництв в Україні. Серед великого розмаїття опалювальних приладів на ринку України продукція підприємства привертає увагу споживачів високою якістю та сучасним дизайном.

Якість Маяк

Високоефективні котли підприємства "Маяк" призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, адміністративно-господарських та виробничих об'єктів, обладнаних системами водяного опалення із природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Ці опалювальні котли помітно відрізняються високими техніко-економічними показниками, бездоганною якістю, оптимальним співвідношенням "ціна-ефективність-якість", простотою в монтажі та обслуговуванні, надійністю в роботі. Вся продукція сертифікована в системі УкрСЕПРО та відзначена дипломами Державного комітету з енергозбереження та групи Tasis.
Обираючи марку Маяк, ви обираєте надійність, тепло та затишок.