Про виробника

Виробництво панельних радіаторів під маркою "Purmo" розпочалося наприкінці 50-х років, у невеликому містечку Фінляндії. У 70-х роках ця торгова марка увійшла до концерну Rettig, що дозволило вдосконалити та автоматизувати виробництво. Радіатори Purmo успішно протистояли суворому клімату Скандинавії, завоювавши ринок Фінляндії, розпочався їхній експорт до Німеччини.

Сьогодні концерн Rettig виробляє радіатори Purmo на двох фабриках, розташованих у Фінляндії та Польщі. Географія продажу складає близько 20 країн. Значно розширено асортимент вироблених радіаторів - від дизайн радіаторів та рушникосушки , до систем теплої підлоги.

Якість Purmo

На виробництві інтегрована система управління, яка відповідає вимогам норм ISO 9001:2000 та ISO 14001:1996. Крім міжнародних сертифікатів, радіатори мають Український сертифікат.

Упаковка

Радіатори упаковані в термоусадкову плівку. Зовнішні кути радіаторів захищені пластмасовими куточками. Приєднувальні отвори радіаторів заглушені пластмасовими технологічними пробками, які після встановлення радіаторів необхідно замінити сталевими пробками та деаератором.